HAKKIMIZDA

             Anatolia Ambalaj Gıda Sağlık Reklam Temizlik Sanayi ve Ticaret Ldt Şti 2009 yılında ambalaj ve temizlik ürünleri ticareti yapmak üzere Malatya'da ticari faaliyetlerine başlamıştır.

 

             Bir yıl gibi kısa bir süre içerisinde müşterilemizin yoğun talepleri üzerine ıslak mendil ve ikram setleri üretimine başlayarak imalat sanayine giriş yapmıştır. İmalat çalışmalarıyla eşzamanlı olarak Ofçay ürünlerinin bayiliğini alarak ev dışı tüketim kanalında söz sahibi bir firma olmayı başarmıştır. 2014 yılında makina parkuruna ilaveler yaparak baskılı şeker kağıtları ile stick ve sargılı şeker üretimini hayata geçirmiş ve yeni yatırımlarına devam etmiştir. 

             Her biri günümüz şartlarında en son teknolojiye sahip olan makinalarımız sayesinde günlük üretim kapasitemiz.

 

*Islak mendil             = 250.000  Ad / Gün

*Çatal kaşık kılıfı       = 200.000  Ad / Gün

*Yemek seti               = 100.000  Ad / Gün

*Stick tuz                  = 250.000  Ad / Gün 

*Stick şeker               = 250.000  Ad / Gün

*Tek sargılı şeker      =     1.000  Kg / Gün


Ayrıca 5 Renkli baskı makinamızın günlük 2500 kg kapasitesi ve mükemmel baskı teknolojisiyle üretim yapıyor olmaktan dolayı çok mutlu ve gururluyuz.

        Anatolia Ltd Şti 2019 yılı itibariyle 3000 m2 kapalı alana sahip fabrikasıyla üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Başta İstanbul olmak üzere Kahramanmaraş , Sivas, Erzincan, Erzurum , Elazığ, Bingöl, Diyarbakır, Mardin, Van ve Hakkari gibi  birçok illerimize üretim yapmaktayız. Ayrıca iş birliği içerisinde olduğumuz ihracatçı firmalarla Almanya, Belçika ve Fransa gibi ülkelere de baskılı imalat ürünlerimiz ihraç edilmektedir.

        Kurulduğu günden bugüne kadar müşteri memnuniyetine büyük bir titizlik göstermekte olan Anatolia Ltd Şti teknolojik olarak sürekli bir gelişme ve yenilenme içerisinde yatırımlarına devam etmektedir. Hedefimiz elde etmiş olduğumuz başarıyı üzerine koyarak en mükemmel şekilde  bölgemizin ve ülkemizin ekonomisine katkı sağlayarak gelecek nesillere aktarmaktır.

TEKLİF ALMAK İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN

Ürünlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve teklif almak için lütfen iletişime geçin. TEKLİF İSTEYİN